Arjan van der Haar kandidaat wethouder voor VVD Hoogeveen

De VVD Hoogeveen heeft lijsttrekker Arjan van der Haar gekozen als kandidaat wethouder. Daarmee volgt hij de huidige VVD wethouder Tiens Eerenstein op.

De VVD Hoogeveen heeft lijsttrekker Arjan van der Haar gekozen als kandidaat wethouder. Daarmee volgt hij de huidige VVD wethouder Tiens Eerenstein op.

Anneli Bouckaert, voorzitter VVD Hoogeveen: ” De afgelopen jaren heeft Arjan veel kennis opgedaan in de gemeenteraad van onze gemeente. We zijn er van overtuigd dat Arjan de juiste persoon is voor deze plek. We zijn Tiens erg dankbaar voor de afgelopen jaren. Hij heeft zich altijd volledig ingezet en wij respecteren zijn keuze om niet verder te gaan als wethouder.”

Arjan van der Haar: “Het politiek café met Mark Rutte afgelopen woensdag was onze officiële aftrap van de campagne voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart. Ik ben erg blij met het vertrouwen dat ik van onze afdeling heb gekregen. ‘Iedereen doet mee met de VVD’, met deze basis ga ik en de andere verkiesbare leden de gemeente in om onze standpunten met alle inwoners te delen.